Warszawa

Dołącz do nas

Warszawa J&C SCHOOL - O nas

J&C SCHOOL to mobilna szkoła językowa z dojazdem do Ciebie oferująca kursy z języka angielskiego

  • J&C SCHOOL zajmuje się organizowaniem indywidualnych kursów dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zajęcia odbywają się w Twoim domu lub innym wskazanym przez Ciebie miejscu. Oszczędzasz czas i pieniądze jakie musiałbyś przeznaczyć na dojazd. Masz możliwość dostosowania godziny i dnia zajęć do Twojego osobistego grafiku.
     
  • Indywidualne podejście, indywidualny program nauczania. Nauka z J&C SCHOOL pozwala na bezpośredni kontakt z językiem, wszelkie błędy wymowy, intonacji są bowiem na bieżąco poprawiane przez lektora. Indywidualizacja zajęć ma wiele korzyści. Przede wszystkim pozwala na znacznie bardziej efektywniejszą naukę niż w przypadku zajęć w grupach w tradycyjnych szkołach. Dzięki 100% skoncentrowaniu się lektora na jednym tylko uczniu możliwe jest przerobienie obszernego materiału edukacyjnego w ciągu kilku miesięcy. W szkołach tradycyjnych taki sam materiał jest przerabiany przez okres około 2 lat, w Naszej szkole trwa to około 6 miesięcy.

Co nas wyróżnia od tradycyjnych szkół językowych?

  • Indywidualne, spersonalizowane podejście - Dostosowujemy do każdego Klienta indywidualny program nauczania, co zwiększa efektywność nauczania
  • Elastyczność - To Nasi Klienci wybierają dzień i porę spotkań. Pracujemy 6 dni w tygodniu od 8.00 do 20.00
  • Komfort nauki w domu lub miejscu pracy Naszych Klientów